Nasza flota

Współpraca z nami to:
  • Door to door
  • Najniższe ceny
  • Błyskawiczna dostawa
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Gwarancja bezpiecznej dostawy
  • Stały monitoring przesyłek

Tanie busy do belgii


Belgia to jeden z krajów, do których chętnie wyjeżdżamy w celach zarobkowych oraz z którymi prowadzimy interesy. Do kraju na zachodzie Europy wysyłamy w związku z tym prywatne i firmowe paczki, których celem jest szybkie, bezproblemowe i bezpieczne dotarcie do adresata.

Dzięki usługom firm kurierskich kursujących busami do Belgii, jest to dziecinnie proste, a do tego niezwykle tanie. Nasza firma transportowa specjalizuje się w usługach kurierskich do Belgii i innych krajów Unii Europejskiej. W ramach realizowanych zleceń proponujemy atrakcyjne cenowo usługi kurierskie realizowane przestronnymi vanami Iveco Daily.

Wyślij paczkę do Belgii

Do Belgii transportujemy tanio i profesjonalnie paczki, towary drobne i całopaletowe, sprzęty AGD i RTV, motocykle, części samochodowe, bagaż, zaopatrzenie sklepów, a także pomagamy w organizacji przeprowadzek busami do Belgii.

Paczki do Belgii wysyłamy nie tylko najtaniej na rynku, ale też terminowo i w pełni bezpiecznie. W trosce o zadowolenie naszych klientów, dbamy, by średni czas dostawy wynosił od 2 do 5 dni roboczych. Wszystkie paczki odbieramy i dostarczamy w systemie door to door, zawsze pod adres wskazany przez klienta. Dodatkowo, nasi klienci mają możliwość śledzenia paczki do Belgii za pomocą systemu monitorowania.

Kurier który bezpiecznie dostarczy twoją przesyłkę

Chcesz nadać paczkę do Belgii, ale boisz się, że nie dotrze ona na czas do adresata lub zostanie zniszczona? Obawiasz się wysokich cen wysyłki? Zaufaj specjalistom – wybierz firmę transportową, która zapewnia bezpieczny transport paczek do Belgii door-to-door, krótkie terminy realizacji zleceń i tanie busy do Belgii, rozwożące paczki po kraju.