Nasza flota

Współpraca z nami to:
  • Door to door
  • Najniższe ceny
  • Błyskawiczna dostawa
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Gwarancja bezpiecznej dostawy
  • Stały monitoring przesyłek

Busy do Holandii


Paczki zagraniczne nadawane z Polski cieszą się ogromnym powodzeniem. Popularna, szczególnie w ostatnich latach, stała się wysyłka do krajów Europy zachodniej. Jednym z nich, tuż obok Niemiec czy Belgii, stała się Holandia – paczki prywatne, jak i firmowe wysyłamy tam w liczbie setek, a nawet tysięcy w ciągu dnia.

Olbrzymie zapotrzebowanie na wysyłkę paczę do Holandii sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej firm transportowych. Koszty wysyłki paczki do Holandii w przypadku tradycyjnej poczty są wysokie, a czas realizacji zlecenia dość długi. Doskonałą alternatywą są więc prywatne busy Polska-Holandia, które cieszą się dużym zaufaniem Polaków.

Przewóz paczek Polska - Holandia

Z myślą o naszych klientach, którzy chcą wysłać paczkę do Holandii, przygotowaliśmy ofertę specjalną. W jej ramach szybko, pewnie tanio odbieramy i dostarczamy w systemie door to door różnego rodzaju paczki kurierskie do Holandii. Klientom korzystającym z naszej oferty umożliwiamy wysyłkę paczki do Holandii, w której znajdują się: towary drobne i całopaletowe, sprzęty AGD i RTV, motocykle, części samochodowe, bagaż, zaopatrzenie sklepów.

Paczki do Holandii wysyłamy nie tylko najtaniej na rynku, ale też terminowo i w pełni bezpiecznie. W trosce o zadowolenie naszych klientów, dbamy, by średni czas dostawy wynosił od 2 do 5 dni roboczych. Dodatkowo, nasi klienci mają możliwość śledzenia paczki do Holandii za pomocą dedykowanego systemu monitorowania.

Zaufaj doświadczonym kurierom

Potrzebujesz taniego kuriera do Holandii? Szukasz takiego, który poza niską ceną oferuje wysoką jakość usług? Zaufaj specjalistycznej firmie transportowej, która terminowo i bezpiecznie dostarczy busem do Holandii paczkę z Polski. Nie czekaj – zamów już dziś!