Nasza flota

Współpraca z nami to:
  • Door to door
  • Najniższe ceny
  • Błyskawiczna dostawa
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Gwarancja bezpiecznej dostawy
  • Stały monitoring przesyłek

Busy do Niemiec


Od wielu lat Polacy chętnie wyjeżdżają do pracy za granicą. Coraz częściej prowadzą też interesy z zachodnimi sąsiadami. To sprawia, że każdego niemal dnia wysyła się setki, jeśli nie tysiące, paczek do Niemiec. Prywatne i firmowe przesyłki realizowane są na kilka sposobów – za pomocą tradycyjnej poczty lub poprzez firmy kurierskie kursujące busami z Polski do Niemiec.

Ceny usług pocztowy nie należą jednak do najniższych, a czas realizacji zlecenia bywa długi. Dlatego to przesyłki kurierem do Niemiec cieszą się największym zaufaniem klientów. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie przewozem paczek do Niemiec, dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Tani kurier do Niemiec

Wysyłka paczek z Polski do Niemiec nigdy nie była tak tania! W ramach świadczonych przez naszą firmę usług proponujemy atrakcyjne cenowo usługi kurierskie realizowane przestronnymi vanami Iveco Daily. Do Niemiec transportujemy paczki, towary drobne i całopaletowe, sprzęty AGD i RTV, motocykle, części samochodowe, bagaż, zaopatrzenie sklepów, a także pomagamy w organizacji przeprowadzek.

Paczki do Niemiec wysyłamy nie tylko najtaniej na rynku, ale też terminowo i w pełni bezpiecznie. W trosce o zadowolenie naszych klientów, dbamy, by średni czas dostawy wynosił od 2 do 5 dni roboczych. Wszystkie paczki odbieramy i dostarczamy w systemie door to door, zawsze pod adres wskazany przez klienta. Dodatkowo, nasi klienci mają możliwość śledzenia przesyłki za pomocą systemu monitorowania.

Chcesz wysłać Paczkę do Niemiec?

Nie czekaj – zamów już dziś pewnego, terminowego i taniego kuriera do Niemiec. Nie wiesz ile kosztuje wysyłka paczki do Niemiec? Nie masz pewności, co możesz wysłać busem do Niemiec? Chcesz dobrze zapakować paczkę do Niemiec? Skontaktuj się z nami, na każde pytanie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.