Nasza flota

przewozy do Anglii, przewozy z Anglii do Polski

Przejazdy z nami to:
  • Door to door
  • 2 torby po 30kg w cenie
  • Obiad w cenie
  • Miła obsługa
  • Komfortowe busy

Przewozy pasażerskie z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii, Anglii.

Wykonujemy regularny, cotygodniowy przewóz osób z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii oraz Anglii.

Liczba połączeń autokarowych z Polski do Europy zachodniej jest bardzo rozbudowana i bogata. Miejscowości wszystkich regionów obydwu krajów połączone są ze sobą liniami, które obsługują liczne busy, autokary, autobusy. Ta forma przejazdu jest bardzo często wykorzystywana przez podróżnych z uwagi na to, iż jest tańszą niż lotnicza.

Wykonujemy regularne, cotygodniowe wyjazdy z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski, Z Polski do Holandii, z Holandii do Polski, z Polski do Belgii, z Belgii do Polski z Polski Wielkiej Brytanii, a także z Wielkiej Brytanii do Polski.

Wyjazd z Polski do Niemiec w piątek (godziny ranne), a wyjazd z Niemiec poniedziałek (godziny ranne).

Wyjazd z Polski do Holandii w piątek (godziny ranne), a wyjazd z Holandii do Polski w poniedziałek (godziny ranne).

Wyjazd z Polski do Belgii w piątek (godziny ranne), a wyjazd z Belgii do Polski w poniedziałek (godziny ranne).

Wyjazd z Polski do UK w piątek (godziny ranne), wyjazd z UK w niedzielę (godziny wieczorne).

Przewóz osób odbywa się zawsze w systemie Door to Door – Od drzwi do drzwi - odbieramy i dowozimy klienta ze wskazanego adresu. Przejazdy pasażerskie z Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii do Polski odbywają się najczęściej przez tunel pod kanałem La Manche, a średni czas podróży to 20-28h. Podróż do Niemiec to około 5-10h a do Holandii i Belgii 8-12h. Bagaż podróżny obejmuje dwie torby do 30kg każda. W cenę biletu wliczony jest również ciepły posiłek na granicy polsko-niemieckiej.

Dysponujemy wygodnymi 9-cio osobowymi busami Iveco Daily wyposażonymi w klimatyzację, regulowane fotele, sprzęt DVD oraz nawigację satelitarną.