Nasza flota

przewozy do Anglii, przewozy z Anglii do Polski

Transport Polska - Anglia


Będąc jedną z bardziej doświadczonych firm przewozowych działających na krajowym rynku jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom świadczenie najwyższej klasy usługi transportowej. Firma nasza specjalizuje się w zakresie transportu i przewozów międzynarodowych. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług umożliwiających komfortowy transport osób.

Według wielu osób wyjeżdżających regularnie, wspólnie z nami do Anglii, posiadany przez nas tabor samochodowy stoi na jednym z najwyższych poziomów. Poziom ten pozwala zapewnić wszystkim naszym klientom luksusową wygodę przejazdu oraz ogromne bezpieczeństwo podróży połączone z dobrą zabawą w trakcie szybko mijającej trasy. Za jeden z podstawowych atutów naszej oferty uchodzi propozycja „door to door”, która to umożliwia dowiezienie podróżnego we wskazane przez niego miejsce. Jeszcze innym, bardzo ważnym aspektem naszej propozycji jest bardzo duży profesjonalizm osób prowadzących nasze nowoczesne busy. Także wyposażenie naszych pojazdów nie pozostaje bez znaczenia przyczyniającego się do dużego zadowolenia podróżnego korzystającego z naszych przewozów. Komfortowe i nowocześnie wyposażone busy i miła obsługa ze strony naszego personelu to miarodajne wyznaczniki profesjonalizmu naszej oferty, skierowanej do wszystkich osób wyjeżdżających poza granicę naszego kraju.

Warto również dodać, że w cenie biletu oferowane jest zjedzenie smacznego obiadu na jednym z miejsc postojowych znajdujących się na drodze przejazdu. Dodatkowo każda wyjeżdżająca osoba ma możliwość zabrania ze sobą dwóch podręcznych bagaży pod postacią toreb o zawartości do 30 kilogramów. Z nami szybko, z nami miło, z nami bezpiecznie.